Oyun sektörünün gözü İstanbul'da olacak!

Türkiye en büyük oyun sektörü etkinliği Mobidictum İş Konferansı, 5-6 Eylül’de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Oyun dünyasının gözde şirketlerinin yanı sıra sektöre girmeye sıcak bakan firmalar da bu etkinlikte yer alacak.

Oyun sektörünün gözü İstanbul'da olacak!

Türk oyun sektörü son iki yılda hızlı bir şekilde büyüdü ve büyümeye de devam ediyor. Küresel oyun sektörünün gözü Türkiye’nin üzerinde ve pazar büyüdükçe oyun sektöründeki paydaşların ihtiyaçları da paralel şekilde artıyor. Oyun stüdyoları, yayıncı firmalar, yatırımcılar, servis sağlayıcıları, bağımsız oyun geliştiricileri, sektör uzmanları ve çok daha fazlası ülkenin en büyük oyun sektörü basını olan Mobidictum İş Konferansı’nda bir araya gelecek. Mobidictum İş Konferansı oyun sektörüne dâhil olmak isteyen girişimciler için de bir köprü görevi görecek. Sektöre bir şekilde adım atmak isteyen yeni isimler etkinlik bünyesinde yapılacak konuşmalar, dersler, özel networking etkinlikleri ile yeni fırsatlar yakalayabilecekler.

Biletleri events.mobidictum.biz adresinden satın alınabilir durumda. Mobidictum İş Konferansı sadece alanın büyüklüğüyle değil katılımcı sayısıyla da bölgede düzenlenen en büyük oyun etkinliği olacak. 600’den fazla markanın, 1500’den fazla katılımcının, 60’dan fazla konu konuşmacının ve 50 oyun gösteriminin yer alacağı etkinliğe yabancı girişimcilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

 

24.08.2022 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR