TOGG’U GELİN ARABASI OLDU, MUTLULUK TAŞIDI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni evlenecek çiftlerin talebi üzerine onlara sürpriz yapıp TOGG’u gelin arabası olarak tahsis etti.

TOGG’U GELİN ARABASI OLDU, MUTLULUK TAŞIDI

 

Türkiye'nin yerli ve milli aracı TOGG, Şahinbey’de evlenen Halil ve Güllü çiftinin mutluluğunu taşıdı. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde nikâhları kıyılan çift kültür merkezine TOGG ile geldiler. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde nikâhları kıyılan çift daha sonra konvoy halinde mutlu yuvalarına Şahinbey Belediyesi’nin TOGG aracı ile gittiler.

" ÇİFTLERİMİZE MUTLULUKLAR DİLİYORUM"

Yeni çiftlere mutluluklar dileyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Öncelikle çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yeni evlenen Halil ve Güllü çiftimizin isteği üzerine ülkemizin ilk yerli otomobili TOGG’u gelin arabası yaptık. Bildiğiniz gibi Şahinbey Belediyemiz en çok nikah kıyan belediye. Yeni evlenen çiftlerimize birçok alanda destek olup evliliği teşvik ediyoruz. Evlilik Okulu Projemizle yeni evlenen çiftlere evliliğin önemi ile ilgili bilgiler verilirken alınan eğim sonrasında onlara çamaşır makinası hediye diyoruz. Bu kez de çiftlerimize yerli ve milli otomobilimiz TOGG’u gelin arabası olarak tahsisi ettik. Çiftlerimize bir kez daha bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

BAŞKANA TEŞEKKÜR 

TOGG’un kendilerine tahsis edilmesinden mutluluk duyduklarını ifade eden Halil ve Güllü çifti, "Yerli ve milli aracın düğün arabamız olması bizi mutlu etti. Bizleri kırmayarak makam aracını bize gelin arabası olarak tahsis eden Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederiz" ifadelerini kullandılar.

20.06.2023 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR