CHP'DEN, MHP'Lİ TAŞDOĞAN'A JET YANIT: ASIL SİZ KENTTE HUZUR BIRAKMADINIZ!

CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar’dan MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan’a yanıt; “İktidarın rahatını bozduk, bozmaya da devam edeceğiz.”

CHP'DEN, MHP'Lİ TAŞDOĞAN'A JET YANIT: ASIL SİZ KENTTE HUZUR BIRAKMADINIZ!CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, MHP Milletvekili Muhittin Taşdoğan’ın yaptığı açıklamalara sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla yanıt verdi. CHP İl Başkanı Uçar paylaşımlarında, halktan kopuk yaşayan iktidar mensuplarının kendi şaşaalı yaşamlarına aldandıklarını, vatandaşları da kendileri gibi zannettiklerini ileri sürdü.

CHP İl Başkanı Uçar, şehirde Şanlıurfalı kanaat önderleri ile buluşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik, "Gaziantep'in huzurunu bozdurmayız" şeklinde sert eleştiriler yapan Taşdoğan’ın sözlerine şu ifadelerle cevap verdi:

"Birileri rahatsız olabilir, biz halkımıza bakarız"

"Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün gerçekleştirdiği Şanlıurfalılar Buluşması iktidar çevrelerinin rahatını bozdu, huzurunu kaçırdı. Genel Başkanımıza ve partimize vatandaşlarımızın artarak devam eden teveccühü, içinde bulunduğumuz kriz ortamında CHP umut olarak görmesi birilerini rahatsız etmiş olabilir. Bizim için asıl olan halkımızın ne düşündüğüdür.Halktan kopan iktidar mensupları, kendi şaşaalı dünyalarına kapılıp gittikleri için yurttaşlarımızın halinden habersiz olduklarını bir kez daha gösterdiler. İktidar mensupları kendi yaşam ve çevrelerinden başka kimseyle ilgilenmedikleri için milletimizi de kendileri gibi zannediyorlar.

"Ne yaparsanız yapın geliyor gelmekte olan"

Üzülerek söylüyorum ama gerçek böyle değil. Gaziantep, maalesef huzurlu bir şehir  değil. Gaziantep yurttaşlarımızın rahat içerisinde yaşayabildikleri bir şehir hiç değil. Bunları görebilmek için alim olmaya gerek yok. Ziyaret ettiğimiz her esnafımız, elini sıktığımız her yurttaşımız huzursuzluğunu açıkça dile getiriyor. Memlekette ne huzur ne de refah bırakmadınız.Milletimizin sizden hesap soracağı gün yaklaşıyor. Sandık ufukta göründükçe korkularınız artıyor çünkü partiniz baraj altında. Bu gerçeği örtmek için akıl dışı senaryolar uydurup, hayal ürünü teoriler üretiyorsunuz ancak nafile gelmekte olan, mutlaka gelecek.

9.12.2021 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR