UMUT YILMAZ'DAN, "DEĞERLİ KOMŞUM" MEKTUBU

"Konser nedeniyle çevreye vereceğimiz rahatsızlık dolayısı ile özür dileriz" içerikli karanfilli mektup gönderildi.

UMUT YILMAZ'DAN, "DEĞERLİ KOMŞUM" MEKTUBU

Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan 19 Mayıs Gençlik Konseri öncesinde, konserin yapılacağı alanda ikamet eden yurttaşlara karanfille birlikte bir mektup gönderdi.

Pancarlı Festival Alanı’nda gerçekleşecek olan konser, bıgün  saat 20.00’de Warm Up-DJ Zen’in performansıyla başlayacak, saat 21.30’da Gülşen ve saat 23.00’te İlkay Sencan sahne alacak.

Şehitkamil Belediyesi tarafından görevlendirilen personel, konserin yapılacağı alanın çevresinde ikamet eden yurttaşlara mektupları karanfillerle birlikte teslim etti.

Mektupta, Başkan Umut Yılmaz’ın şu ifadeleri yer aldı:

“Değerli Şehitkamilli Komşum;

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için hazırlıklarımızı heyecanla tamamladık. Sizi ve sevdiklerinizi, 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Pancarlı Festival Alanı’nda düzenleyeceğimiz muhteşem konser etkinliğine davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum.

Bu özel günde, gençlerimizin enerjisini ve coşkusunu zirveye taşıyacak unutulmaz bir program sizi bekliyor. Saat 20.00’de başlayacak olan etkinliğimizde önce, Warm Up-DJ Zen ile müziğin ritmine kapılacak, ardından saat 21.30’da pop müziğin sevilen ismi Gülşen ile coşkulu dakikalar yaşayacak ve geceyi saat 23.00’te İlkay Sencan’ın muhteşem performansıyla tamamlayacağız.

Sizleri, sevdiklerinizle birlikte bu muhteşem atmosferde ağırlamaktan büyük bir onur duyacağımızı belirtmek isterim.

Unutulmaz anlar ve bayram coşkusu için hepinizi Pancarlı Festival Alanı’nda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Etkinliğe katılamamanız durumunda oluşabilecek yüksek ses konusunda göstereceğiniz anlayışa sığınıyorum.

 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

 Sevgi ve saygılarımla…

 

Avukat Umut Yılmaz 

Şehitkamil Belediye Başkanı”

18.05.2024 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR