TAM KAPANMADA, TAM AÇILMAYA GÖZALTI

Tam kapanan Türkiye'de tatil yapan ve bir yatta soyunarak fotoğraf çekimi yapan Ukraynalı kadınların gözaltına alındı...

TAM KAPANMADA, TAM AÇILMAYA GÖZALTI

 

ODATV'nin Rus haber ajansı RİA'ya dayandırarak verdiği habere göre , Muğla’da bir yatta soyunarak fotoğraf çekimi yapan Ukraynalı kadınların gözaltına alındı. Kadınlar polis ifadelerinin ardından serbest bırakıldı...

Rus haber ajansı RİA, Muğla’da bir yatta soyunarak fotoğraf çekimi yapan Ukraynalı kadınların gözaltına alındığını duyurdu. Gözaltına alınan kadınlar polis ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Lider Gazete’den Ahmet Arğıllı’nın haberine göre; tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmalarına izin verildiği Muğla’nın Göcek Koyu’na açılan grubun tamamen soyunarak koy keyfi yaptığı görüldü.

GÖZALTINA ALINDILAR

2 erkek ve 6 kadının olduğu yattaki görüntülerin sosyal medyada yayıldı. 

Rus haber ajansı RİA’nın aktardığına göre ise teknede çıplak fotoğraf çeken kadınlar ‘uygunsuz davranış’ gerekçesiyle gözaltına alındı. Genç kadınların polis ifadesinin ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

ÇEKMEYİN UYARISI 

Rus televizyon ağı Ren TV’ye konuşan kadınlardan biri ise, Dubai’de çıplak fotoğraf çekimi yapan kadınların gözaltına alınmasını hatırlatarak “Müslüman ülkelerde çıplak fotoğraf çekmemek gerekli ama bunu tam olarak anlamak için hata yapmanız gerekiyor. Ama yapacaksanız mümkün olduğunca sağduyulu yapın, konum işaretlemeyin “dedi.

6.05.2021 (OdaTV)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR