Huzurevinde mutluluğun resmi

Büyükşehir Belediyesi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştay düzenlendi.

Huzurevinde mutluluğun resmi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü ve Gaziantep Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğinde Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştay düzenlendi.

GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayhan Özer Koordinatörlüğünde Dr. Öğr. Üyesi Taylan Güvenilir, Öğr. Gör. Gülfem Karslıgil Marakoğlu,  Öğr. Gör. Dr. İbrahim Yıldız, Öğr. Gör. Özlem Coşkun, Öğr. Gör Tuğrul Alpaslan Damgacı ve Arş. Gör. Bekir Baba’nın katılımıyla iki gün süren etkinlik sergisi Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin lobisinde açıldı.

Resim Bölümü öğrencilerinin de eserleriyle katıldığı çalıştay sergisini, GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cevat Atalay, Gaziantep Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hülya Yıldız, GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayhan Özer ve Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ahmet Nadir Toprak açtı.

18.05.2022 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR