GAZİŞEHİR GAZİANTEP İÇ TRANSFERİ TAMAMLADI

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalya Basketbol Genel Menajeri Ramazan Taşkın

GAZİŞEHİR GAZİANTEP İÇ TRANSFERİ TAMAMLADI

Sadece Emrah Akpınar ile yollarını ayıran kırmızı-siyahlı takım tüm oyuncularıyla anlaşarak yeni sezonda da aynı kadro ile yola devam etme kararı aldı.

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımında yeni sezon planlaması hazır. İç transferi tamamlayarak aynı kadro ile yola devam etme kararı alan kırmızı-siyahlı takım, bayram sonrası çalışmalarını tam kadro devam ettirecek.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından yeni sezon planlamasının devam ettiğini, ligin 19 Eylül gibi başlamasını beklediklerini belirten Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalya Basketbol Genel Menajeri Ramazan Taşkın, “Türkiye olarak talihsiz bir yıl yaşıyoruz. Pandemi süreci herkesi olumsuz etkiledi. Bunlardan en çok etkilenende spor kulüpleri oldu. Pandemiden dolayı 2019-2020 sezonu oynanmamış gibi, yani olduğu gibi tescil edildi. Tüm emekler boşa gitti. 2020-2021 sezonunun ne olacağı tam olarak netlik kazanmadı. Buna rağmen kulüpler hazırlıklarını devam ettiriyor. Ligin genel durumu ile ilgili bayramdan sonra federasyon net bir açıklama mutlaka yapacaktır. Çünkü kulüpler ona göre plan program yapmak zorunda” dedi.

AYNI KADRO İLE YOLA DEVAM

İç transferi tamamladıklarını belirten Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Ramazan Taşkın, “Bizim oturmuş, birbirini çok iyi tanıyan, uzun yıllardan bu yana bir arada oynayan oyuncu kadromuz var. Bu kadro ile gerek Süper Lig’de, gerekse Avrupa da önemli başarılara imza attık. Tüm oyuncularımız tek tek görüşerek hepsinin Gazişehir’de kalmasını sağladık. İç transferi sorunsuz tamamlamamız konusunda Kulüp Başkanımız Sayın Mehmet Büyükekşi, Asbaşkanımız Sayın Müslüm Özmen ve tüm yöneticilerimiz fedekarlık yaptı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Yeni sezonda başkanımızın ve yöneticilerimizin verdiği maddi ve manevi desteğe layık olmaya çalışacağız. Sadece bir oyuncu ile yollarımızı ayırdık. Emrah Akpınar arkadaşımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederek devam edemeyeceğimizi söyledik. Çünkü elimizde aynı puanda 4 oyuncu var. Bunların hepsine aynı anda forma verme şansımız olmuyor. Bu yüzden Emrah ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık” diye konuştu.

21.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR