BAKAN URALOĞLU, TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulundu.

BAKAN URALOĞLU, TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

 

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin’i makamında ziyaret eden Uraloğlu hayırlı olsun temennilerinde bulunarak, akabinde il yönetimi ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi.

 "GAZİANTEP'İN BİR DURUŞU VAR"

"Şimdi önümüzde bir seçim var. O seçimde de kulağımız Gaziantep'te olacak. Çünkü Gaziantep'in bir duruşu var. "AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nda konuşan Ulaştırma Bakanı Uraloğlu "Şimdi önümüzde bir seçim var. O seçimde de kulağımız Gaziantep'te olacak. Çünkü Gaziantep'in bir duruşu var. Cumhurbaşkanımıza, AK Partimize verdiği bir destek. Ben şu andaki bu salondan gerek İl Başkanımız gerek ana kademe gerek kadın kollarımız gerekse buradaki hanım kardeşlerimiz, kadın kardeşlerimizden Allah razı olsun. Gençlerimiz arkada, onlar da her türlü üniversitesinden faaliyetlerine tutun sokaklarda pankartlarımızı, bayraklarımızı asıncaya kadar onlarda gayret ediyor. Ben de bir kardeşiniz, ben biraz önce söyledim. Bir kardeşiniz olarak ben Trabzonluyum. Ama ben Allah için Gaziantep'i, Gazianteplileri seviyorum.’ dedi.

"YEREL SEÇİMLERE ODAKLANDIK"

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ise yaptığı açıklamada ‘Sayın Bakanımıza, teşkilatımıza yapmış olduğu ziyaret ve iyi temennileri için minnettarız. 14 Mayıs ve 28 Mayıs Seçimlerinde gösterdiğimiz başarıyı 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde de göstereceğiz. İl ve ilçe teşkilatımıza büyük sorumluluk düşüyor. Her birine ayrı ayrı bu hususta inancım tam. Yeni kadromuzla geçtiğimiz seçimlerde yakaladığımız başarıyı önümüzdeki seçimler ile taçlandıracağız inşallah.’ ifadelerinde bulundu.

 BAŞKANLAR VE MİLLETVEKİLLERİ DE EŞLİK ETTİ

Şahinbey Belediyesi’nin ikramı aşureyi çok beğenen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun AK Parti Gaziantep il Başkanlığı ziyaretine önceki dönem Adalet Bakanı ve AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Eyüp Özkeçeci, Derya Bakbak, İrfan Çelikaslan katıldı.

2.08.2023 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR