Antep'in kızları 2. Lig'de

Gaziantep ŞEhitkâmil Belediyesi Spor Kulübü'nün kızları, Adana'daki müsabakalar sonucunda C Grubu'nu birinci sırada bitirerek, 2. Lig'e yükseldi

Antep'in kızları 2. Lig'deGaziantep Şehitkâmil Beleiyesi Spor Kulübü'ne bağlı 15 yaş altı kız Sutopu takımı, Adana'da gerçekleştirilen müsabakalarda Grup Birincisi olarak 2. Lig'e yükseldi. Sprocuların başarılarının temelini Alleben Yüzme Havuzları olduğunu dile getiren Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, U-15 Bayan Sutopu Takımı'nı kutladı ve memnuniyetini dile getirdi. Başkan Fadıloğlu, "Bu tür başarılar, yaptığımız ve yapacağımız işerde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor" diyerek, Şehitkâmil'de sporu ve sporcuyu maddi ve manevi olarak desteklemeyi sürdüreceklerini dile getirdi.

Türkiye Sutopu Federasyonu planlı faaliyet programında yer alan U-15 Bayanlar Sutopu Federasyon Kupası müsabakaları 12-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Adana Çukurova Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirildi. Toplamda 24 kulübün mücadele ettiği müsabakalar sonucu başarılı bir performans ortaya koyan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U-15 Bayan Sutopu Takımı, C Grubu 1.’si olarak U-15 Bayanlar 2. Lig’e yükselme başarısı gösterdi.

BAŞARILAR, MOTİVASYON KAYNAĞIMIZ OLUYOR

Elde edilen başarılı sonuca ilişkin değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U-15 Bayan Sutopu Takımı’nı tebrik etti. Elde edilen başarılı sonuçların kendilerini çok mutlu ve memnun ettiğini dile getiren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:

“Alleben Yüzme Havuzlarından yetişen sporcularımızdan oluşan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü U-15 Bayan Sutopu Takımı, önemli bir sonuç elde ederek üst lige yükselme başarısı gösterdi. Bu tür başarılı sonuçlar, her zaman bizi çok mutlu ve memnun ediyor. Başarılar, yaptığımız ve yapacağımız işerde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. Adana ilinde düzenlenen organizasyonda C Grubu 1.’si olarak U-15 Bayanlar 2. Lig’ine yükselen takımımızı ve teknik ekibimizi gönülden kutluyorum. Takımımıza, U-15 Bayanlar 2. Lig’inde başarılar diliyorum.”

19.09.2019 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR