KAYIP KIZ GÜL GONCA DOSYASI YENİDEN AÇILIYOR...

Gaziantep'te 13 yıl önce evinden çıkan ve bir daha haber alınamayan Gül Gonca Çelik dosyası tekrar açılacak. Baba, Cumhuriyet Başsavcılığına davet edilerek bilgisine başvuruldu...

KAYIP KIZ GÜL GONCA DOSYASI YENİDEN AÇILIYOR...

 

yurthabeleri.net'in uzun yıllar sonra bir kez daha gündeme getirmesinin ardından yerel basının da hassasiyetle üzerinde durduğu 'Kayıp Kız Gül Gonca Çelik' dosyası tozlu raflardan indirilerek yeniden ele alıncak.

Gül Gonca Çelik, 3 Mart 2008 tarihinde kendilerine yakın oturan halasına gitmek için evden çıkmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı. 13 yıldır bıkıp usanmadan kızını arayan baba Cuma Çelik', sesini bir kez daha duyurmayı başardı.

Acılı baba, yerel medyada karşılık bulan haberlerden sonra Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı'na davet edilerek konuyla ilgili kendisinden detaylı bilgi alındı. Bir cumhuriyet savcısı, kayıp dosyayı çıkararak Gül Gonca Çelik'in bulunması için soruşturmayı sil baştan başlatacak.

Kızlarına kavuşmak için yıllardır mücadele eden anne Fatma ile baba Cuma Çelik, kayıplarının bulunması için bilgisi olan herkesin insaniyet namına cumhuriyet savcısına gitmesini istedi.

yurthaberleri.net olarak gelişmeleri takip etmeye ve aktarmaya devam edeceğiz...

4.05.2021 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR