GGC'DEN KILIÇDAROĞLU'NA YEREL MEDYA DOSYASI

GGC Başkanı İbrahim Ay, Gaziantep'te gazetecilerle ile buluşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sorunları içeren bir yerel medya dosyası verdi.

GGC'DEN KILIÇDAROĞLU'NA YEREL MEDYA DOSYASI


CHP’li Belediyeler Çalıştayı’nın üçüncü günü, Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı “Yerel Basın Sohbeti” ile başladı.Toplantıda Kılıçdaroğlu ve İbrahim Ay dışında Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ve üyeleri, Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, CHP Gaziantep İl Başkanı Neşet Uçar ve yerel basın çalışanları da hazır bulundu.

Sorun  ve çözüm önerisi dosyası

Toplantının sunum konuşmasını yapan Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay “Sayın Kılıçdaroğlu ve belediye başkanlarını kentimizde ağırladığımız için mutluyuz. Ben Gaziantep basını adına kendisine hoşgeldiniz diyorum. Kentimiz yerel basınının bilinen sorun ve taleplerini uzun uzadıya anlatıp zaman almamak adına, hazırladığımız bu dosyayı kendilerine sunuyor ve sözü Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na bırakıyorum” dedi.

Yaygın-yerel medya bir arada 

Bu sunumunun ardından kısa bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu “Siyasetçiye daha fazla söz hakkı veren Cemiyet Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi. Kılıçdaroğlu kahvaltının ardından “Sorular bitene kadar buradayım” diyerek, yerel basın temsilcilerinin bütün sorularını yanıtladı.

21.06.2021 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR