BİNALİ YILDIRIM’DAN ORTAK YAYIN AÇIKLAMASI

BİNALİ YILDIRIM’DAN ORTAK YAYIN AÇIKLAMASI

 

Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu’yla katıldığı canlı yayına ilişkin konuştu.

 

23 Haziran ‘Cumhur İttifakı’nın İstanbul adayı Binali Yıldırım, rakibi Ekrem İmamoğlu ile yaptığı ortak yayın hakkında “İstanbullular demokratik hakkını kullansın” dedi.

Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ankara’ya dönmesine ilişkin olarak da “Devlet Bahçeli sürekli mitilinin üstünde oturacak değil” ifadesini kullandı.

”Cumhur İttifakı”nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılan ortak yayına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Yıldırım’ın konuşmasından satır başları şöyle:

”Eldeki imkanlarla yayının formatını bozmadan adaylar olarak düşüncelerimizi İstanbullularla paylaşmaya çalıştık. Yayının ne getirdiği götürdüğü konusu İstanbulluların takdiridir. Yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı ile bir nikahta bir araya geldik. Yayınla ilgili herhangi bir konuşma olmadı. Sonrasında telefonla görüştük. Hayırlı olsun dedi tebrik etti. Söyleyeceklerimizi söyledik, söyleyemediklerimiz de oldu. Vatandaşlarımız kararını pazar günü verecek.

Devlet Bahçeli sürekli mitilinin üstünde oturacak değil.”

17.06.2019 (memohaber.com)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR