Antepli Kocaardıç, ABD'yi fethedecek

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük toptancılarından olan Gaziantepli İşadamı ve Sarraf Murat Kocaardıç, kişisel gelişim üzerine bir kitap yazdı.

Antepli Kocaardıç, ABD'yi fethedecek

 

Gaziantepli Sarraf ve İşadamı Murat Kocaardıç, kişisel gelişim üzerine yazdığı kitabıyla yakında dünyaya açılacak. Murat Kocaardıç'ın "İçinde Zenginlik Var" adlı kitabı henüz basım aşamasındayen, ABD'de yatırım yapacak olan Elit Turkey tarafından 5000 adet sipariş verilirken, kitabın İngilizce diline de çevrilerek yurtdışında satışa sunulması bekleniyor.


Ardıç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Gold Yayınları Kurucu Ortağı Murat Kocaardıç'ın kişisel gelişim üzerine yazdığı, "İçinde Zenginlik Var’ adlı ilk kitabı 30 Ağustos'ta dijital platformlarda yerini alacak. Kitap, eylül ayının ilk haftasında da 1.000'den fazla kitabevinde satışa sunulacak. Genç iş insanı Kocaardıç, iş kurmak isteyenlere rehber olabilecek kitabı için, "mücadele etmekten çekinmeyen, kazançlı yatırımlar yapmak isteyen, markalarını nesilden nesile aktarımını hedefleyen herkes bu kitabı okumalı." diyor. Kitabın içireğinde ruh zenginliğinden, doğru nefes alma tekniklerine, yoga, meditasyon önerilerine, paranın yanında maneviyatı da güçlendirme yöntemlerine kadar ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Kitap, İngilizce'ye çevrilerek yurtdışında da satılacak. Henüz baskı aşamasında olan Kocaardıç'ın kitabını,

5.000 adet Türk ve yabancı yatırımcılara hediye etmek üzere, ABD'de yatırım yapmak isteyen Türk iş insanlarına aracılık yapan uluslararası bir firma olan Elit Turkey, satın aldı.

9.08.2020 (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR